Morhipo

İlk değerlendiren siz olun.

Morhipo.com, perakende ve hizmet sektörünün en güçlü kuruluşu olan ve her zaman yenilikleriyle öne çıkan Boyner Holding’in çatısı altında kurulmuş bir e-ticaret markasıdır.

Trendyol

(2 kullanıcı, ortalama 4,5)

trendyol.com, en çok aranan marka ve tasarımcıları herkes için ulaşılabilir yapma hedefiyle Mart 2010’da yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren modaya öncülük ederek, bu doğrultuda Türk Tasarımcılara destek olma misyonu ile bir çok Türk Tasarımcının ürünlerini internette satışa sunan ilk site oldu. 2011 yılsonu itibarı ile 6,5 milyondan fazla üyesine 900 kişilik genç bir ekip ve 1000’den fazla marka seçeneği ile hizmet veren trendyol.com, kurduğu dev operasyon merkezinden her gün onbinlerce paketin sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

Lidyana

(3 kullanıcı, ortalama 4,7)

Ünlülerin tercihi Lidyana.com, ünlü marka ve tasarımcılara ait takı, giyim, ayakkabı, saat ve gözlük ile çanta, parfüm, kozmetik ve aksesuar ürünlerini aynı çatı altında topluyor. Gündüzden geceye, her anınıza eşlik edecek ürünler Lidyana.com'da sizleri bekliyor.

Teknosa

(1 kullanıcı, ortalama 5,0)

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan bir teknoloji perakende zinciridir.

Media Markt

(1 kullanıcı, ortalama 5,0)

İnternete özel indirimlerle "Bakmadan Almam" dedirten fiyatlar.

Boyner

(3 kullanıcı, ortalama 4,0)

Çokkatlı mağazacılık sektöründe Türkiye'nin lider markalarından olan Boyner, kozmetik ürün çeşitleriyle de dikkat çekiyor. Boyner'in mağazada değişim ve iade olanağıyla alışverişinizi daha rahat yapabilir, vade farksız taksit, ücretsiz kargo gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Watsons

(1 kullanıcı, ortalama 5,0)

Watsons Türkiye, 100’e yakın şehirde 340’ın üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 3.000’den fazla Watsons personeli ile sunduğu ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyor.